Chalupa je vhodná pro rodinné dovolené s dětmi, víkendy a dovolené pro party cyklistů, kamarádská setkání či narozeninové oslavy. Blízkost Prahy nabízí krásné víkendy nejen pro Pražáky, ale i pro vzdálené návštěvníky s touhou po poznání našeho hlavního města. Chalupa ovšem není určena na víkendové bouřlivé oslavy, či rozlučky se svobodou, spojené s venkovním pouštěním hudby a jinými, příliš hlasitými aktivitami. Nacházíme se totiž v zástavbě rodinných domů, obklopeni lesy a večer, když je klid, tak je zde slyšet doslova každé slovo. Proto je naprosto nutné dodržovat bezpodmínečně po 22. hodině noční klid a když tak pokračovat v zábavě vždy ve vnitřních prostorách chalupy.      

 

Poskytujeme celoroční ubytování ve třech pokojích s celkovou kapacitou 9 lůžek a v obývacím pokoji navíc možnost dvou rozkládacích sedaček. Pro celou chalupu jsou k dispozici 2x WC a 2x koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem. Navíc ještě letní koupelna mimo dům se sprchovým koutem a menší vanou.

 

Pokoje

                 1 x 4 lůžka

                 1 x 3 lůžka

                 1 x 2 lůžka

                 1 x 2 rozkládací sedačky

Nově!!! další 2 palandy pro 4 osoby, v domku hned vedle chalupy na zahrádce

celková kapacita až pro 15 lidi 

 

Pro hosty je k dispozici nová prostorná plně vybavená kuchyně. Krásné společné posezení si můžete užít buď na prosklené verandě, nebo na hezké zastřešené terase. Samozřejmostí je Wi-fi připojení k internetu a TV v každém pokoji. Na zahradě je otevřené ohniště a k dispozici je i plechový pojízdný gril na dřevěné uhlí. Dřevo k mání přes cestu v lese, kde v sezóně rostou hojně houby všeho druhu. Parkování aut je možné ve dvoře a úschova kol v uzamykatelné garáži.

 

Nejbližší restaurace s vyhlášenou kuchyní - restaurace U Henců v Louňovicích (www.uhencu.cz) se nachází 2km od chalupy. Nejbližší potraviny ENAPO v Mukařově jsou vzdálené 2,5km.

 

Sportovní vyžití

                 Menší fotbalové hřiště umístěné 10 min od chalupy

                 Tenisový kurt s umělým povrchem -  tenis i nohejbal - nově zrekonstruovaný, jen ve sportovní obuvi! 

                 Bazén (průměr 3,5m)

                 Elektronické šipky

                 Ping-pong

                 Trampolína

                 Dvě velké houpačky

                 5 km od chalupy se nachází                                        .

                 20 km golfové hřiště Štiřín a 

Show More

Copyright © 2016 Chalupa U Stuchlů